Szablony artykułów

 

Piotr Grzanecki
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Redakcja BIP
Odpowiedzialność: Redaktor strony podmiotowej BIPZarządzanie publikacjami w BIP.

Tomasz Rogula

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Redakcja BIP
Odpowiedzialność: Zastępca redaktora strony podmiotowej BIP, Funkcjonowanie BIP

I. Skargi i wnioski można składać w następujący sposób:

 • listownie na adres:
  Pl. Wolności 4
  91-415 Łódź
 • pismem złożonym osobiście w sekretariacie Biblioteki Miejskiej w Łodzi,
  przy Placu Wolności 4, od poniedziałku do piątku,  w godzinach 8:00 - 16:00
 • drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • osobiście dyrektorowi Biblioteki Miejskiej w Łodzi , w każdy poniedziałek w godzinach 10:00 - 14:00.

 II. Podstawa prawna

Przyjmowanie, rozpatrywanie i załatwianie skarg i wniosków w Bibliotece Miejskiej w Łodzi odbywa się zgodnie z przepisami:

 • Działu VIII ustawy z 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego; rozporządzenia Rady Ministrów z 8 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków (Dz. U. z 2002 r. poz. 46).

 

Informacje podstawowe:

Biuletyn służy udostępnianiu informacji publicznej, której obowiązek publikowania nakłada na podmioty Ustawa z dnia 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. nr 112, poz. 1198) oraz Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 17 maja 2002 roku w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz.U. nr 67, poz. 619).
Biuletyn Informacji Publicznej  Biblioteki Miejskiej w Łodzi  jest urzędowym publikatorem teleinformatycznym, złożonym z ujednoliconego systemu stron.

Nawigacja

 Nawigacja po stronach Biuletynu Informacji Publicznej Biblioteki Miejskiej w Łodzi odbywa się poprzez menu przedmiotowe (po lewej stronie ekranu) podzielone na działy ogólne.
 Przejście na stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej (www.bip.gov.pl prowadzoną przez ministerstwo właściwe do spraw informatyzacji) możliwe jest poprzez kliknięcie znaku BIP w lewej górnej części ekranu.
Z każdej podstrony Biuletynu Biblioteki Miejskiej w Łodzi możliwe jest przejście na dowolną stronę główną witryny za pomocą odnośników w menu górnym.